BouwProfs

De bouw online verbonden.

BouwProfs heeft uw input nodig voor een interview, wilt u ons helpen?

Deze week ben ik benaderd om een interview te geven voor het vakblad Bouw en Uitvoering (BU). Als uitgever van BouwProfs wil men mij aan de tand voelen over de invloed van online netwerken in de bouw. Uiteraard ben ik graag bereid dit te doen, alle zaken die meehelpen aan de acceptatie van online netwerk tools binnen de bouw juich ik van harte toe.

In dat kader heb ik uw hulp nodig. Want ik kan natuurlijk mijn visie geven in dit interview. Echter, ik geef liever de visie van de BouwProfs leden. Dus zoals het een goed online initiatief betaamt leg ik bij deze de vragen bij u neer, die ik binnenkort voor mijn kiezen krijg. U zou BouwProfs en de bouwbranche enorm helpen als u uw mening wilt geven.

- In hoeverre is een netwerk als BouwProfs van nut voor de bouw?
- In hoeverre gaat de bouw mee met initiatieven als BouwProfs en Linkedin?
- Hoe kan de bouw profiteren van online netwerken als BouwProfs en Linkedin?
- Hoe profiteert u als ondernemer of werknemer in de bouw van een netwerk als BouwProfs?
- Hoe maakt u gebruik van BouwProfs? Voert u een bepaalde strategie?

Alvast hartelijk dank voor uw bijdragen. Zodra het interview gegeven is (begin januari 2010) en het artikel gepubliceerd is, zal ik u de link geven waarop u het interview kunt lezen.

Weergaven: 38

Hierop reageren

Wie zijn lid van BouwProfs?

© 2025   Gemaakt door Michel Eek.   Verzorgd door

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden

Google+